pmo generalist, katowice

location
katowice, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

anna janas-łukasik+48 +48501327680
reference number
/314/02/2021/AJ - 68165

job description

Dla naszego klienta, firmy która dostarcza najnowsze technologie i produkty z zakresu informatyki i komunikacji klientom w ponad 100 krajach poszukujemy kandydatów chcących objąć rolę PMO generalist.

Jeśli więc:

  • dobrze posługujesz się językiem niemiecki
  • Lubisz pracę w międzynarodowym środowisku
  • cenisz sobie komfort pracy w swoim domowym biurze

ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • różnorodne i międzynarodowe środowisko pracy
  • przyjazną atmosferę
  • work life balance
  • dostęp do innowacyjnych technologii
  • możliwość udziału w kursach, szkoleniach i konferencjach
  • prywatna opieka medyczna, system świadczeń kafeteryjnych, aktywności sportowe
  • programy, inicjatywy i działania CSR w obszarach takich jak środowisko, zaangażowanie i rozwój społeczności, różnorodność i integracja
  • możliwa praca w pełni zdalna

zadania

  • Zapewnienie bieżącego wsparcia we wszystkich usługach PMO dostosowanych do bieżącego projektu lub obszaru biznesowego
  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne dotyczące wszystkich aspektów usługi PMO zespołowi projektowemu lub programowym oraz kontaktom w ramach organizacji
  • uczestniczenie w regularnych spotkaniach projektowych
  • Monitorowanie i zarządzanie napotkanymi trudnościami w realizacji zadań projektowych
  • dbanie o przestrzeganie standardów i procedur przyjętych w organizacji

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości języka niemieckiego  (poziom min B2)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom C1)
  • dobrej organizacji pracy
  • komunikatywności, nastawienia na współpracę
  • doświadczenia w opracowywaniu procedur i monitorowania ich wdrożenia i funkcjonowania