pracownik administracyjno - biurowy, grodzisk mazowiecki

location
grodzisk mazowiecki, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Administracja, Obsługa techniczna
contract type
umowa o pracę
working time
część etatu
work system
podstawowy

contact

izabella przywojska+48 697140403
reference number
/90/08/2020/IP - 64922

job description

Jesteś studentem 3-5 roku i poszukujesz pracy biurowej, którą będziesz mógł połączyć ze studiami dziennymi/zaocznymi? Masz już pracę, ale szukasz kolejnej, w której będziesz mógł/mogła zarobić dodatkowe pieniądze?

Poszukujesz pracy na część etatu?

Jeśli tak, to nasza oferta jest idealna dla Ciebie - dla naszego Klienta, firmy Blanchon Polska - francuski producent farb i lakierów do drewna poszukuje do swego oddziału w Polsce w Grodzisku Mazowieckim Kandydatów na stanowisko:

pracownik administracyjno - biurowy

oferujemy

  • umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • praca na 1/2 lub 3/4 etatu (20-30 h/tygodniowo)
  • elastyczne godziny pracy (biuro czynne w godzinach 8-17)
  • praca od poniedziałku-piątku
  • wolne weekendy
  • szkolenie wprowadzające
  • możliwość połączenia pracy ze studiami, drugą pracą, innymi zajęciami w ciągu dnia
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji

zadania

  • weryfikacja faktur
  • pomoc w kompletacji dokumentów do faktur sprzedażowych
  • wyjaśnianie rozbieżności w dokumentacji
  • składanie zamówień systemie
  • sporządzanie raportów

oczekujemy

  • zaangażowania
  • otwartości i chęci nauki
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi komputera (głównie Excel)
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość programu Symfonia, SAP