pracownik/-ca produkcji, katowice

job type
praca tymczasowa
salary
2,600 - 2,800 PLN / M-C

job details

posted
vacancies
10
experience level
0-6 miesięcy
salary

job type
job category
Przemysł
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

aleksandra czech+48 501333191
reference number
/514/06/2020/AC - 64337

job description

Świetna lokalizacja i przyjazna atmosfera pracy. Do tego możliwość rozpoczęcia pracy już od zaraz i szybki proces rekrutacji. Brzmi zachęcająco? Czekamy na Twój kontakt! Wyślij CV lub zadzwoń 501 333 191

oferujemy

  • umowę o pracę z wynagrodzeniem zawsze na czas
  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny pakiet premii (premia miesięczna, kwartalna, roczna, wakacyjna)
  • prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • dogodny dojazd z Katowic, Sosnowca, Mysłowic, Chorzowa, Siemianowic Śląskich

zadania

  • montaż komponentów produkcyjnych (przełączniki, styczniki)

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • dobrego wzroku i umiejętności manualnych
  • precyzji w wykonywaniu zadań
  • chęci długoterminowej współpracy
  • nie musisz mieć doświadczenia