pracownik ds. wprowadzania danych, sokołów

posted
location
sokołów, mazowieckie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Administracja, Obsługa techniczna
contract type
umowa zlecenia
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

piotr zimnota+48 607970088
reference number
/302/05/2019/PZ - 58483

job description

masz za sobą już pierwsze doświadczenie w pracy biurowej? lub poszukujesz swojej pierwszej pracy i nie boisz się wyzwań?

Jeżeli tak, niewątpliwie wydajesz się być idealnym kandydatem. nie czekaj i aplikuj na ofertę i rozpocznij przygodę w firmie, w której praca staje się przyjemnością!

oferujemy

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz!
  • dynamiczną pracę,
  • perspektywę rozwoju w strukturach firmy
  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę tymczasową

zadania

  • księgowanie dokumentów zakupu towarów handlowych
  • współpraca z Krajowym Centrum Dystrybucji w zakresie przekazywania informacji związanych z realizacją dostaw, przyjęć towarów, obiegiem dokumentów
  • postępowanie zgodnie z procedurami spółki
  • dbałość o pozytywny wizerunek spółki

oczekujemy

  • minimum średnie wykształcenie
  • umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • dokładność i sumienność, terminowość realizowanych zadań
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki