pracownik działu księgowości/tłumacz [rekrutacja online], tomaszów mazowiecki

posted
location
tomaszów mazowiecki, łódzkie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Księgowość, Audyt
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
reference number
/298/02/2020/MA - 62755

job description

Znasz biegle język angielski? Chcesz rozwijać swoją karierę zawodową w księgowości? Jeśli tak, to zaaplikuj na ogłoszenie i rozpocznij pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej.

oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w dziale księgowym
  • pracę w renomowanej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

zadania

  • prowadzenie tłumaczeń symultanicznych ze spotkań biznesowych

(słownictwo księgowe, finansowe oraz biznesowe)

  • wsparcie pracy działu księgowości (księgowanie faktur, wyjaśnianie bieżących płatności, praca w systemie SAP)

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, w tym znajomości słownictwa finansowego i biznesowego
  • umiejętności tłumaczenia treści na bieżąco
  • znajomości zagadnień księgowo-finansowych
  • dobrej znajomości obsługi programu Excel