pracownik działu utrzymania ruchu, biskupice podgórne

location
biskupice podgórne, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
10
experience level
6-12 miesięcy

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

marta zyguła+48 501332452
reference number
/519/01/2020/MZ - 62435

job description

Dołącz do zespołu profesjonalistów i pracuj dla jednego z największych na świecie producentów baterii do samochodów elektrycznych. Rozwiń swój zawodowy potencjał. Nie czekaj! Skontaktuj się z nami a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 4000 zł + benefity
  • dofinansowanie do posiłków w zakładzie
  • darmową opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • na terenie zakładu miejsce do odpoczynku
  • nowoczesny zakład pracy
  • innowacyjną inwestycję zarówno w pracowników jak i w zakład
  • najnowocześniejszą technologię pracy
  • pracę na terenie BISKUPIC PODGÓRNYCH
  • bezpłatny dojazd z wielu kierunków, m.in.: Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Boguszów Gorce, Świebodzice, Wołów, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Strzelin, Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, Nowa Ruda, Ziębice, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie, Nysa, Grodków

zadania

  • utrzymanie maszyn (w tym automatów) w produkcji ciągłej
  • instalacja zespołów w urządzeniach technicznych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • przeglądy oraz naprawa maszyn
  • obsługa narzędzi
  • raportowanie wykonanych zadań

oczekujemy

  • dobrej znajomości zagadnień z obszaru elektryki, mechaniki/pneumatyki
  • wykształcenia technicznego
  • dobrych umiejętności organizacyjnych
  • mile widziana wiedza lub doświadczenie w obsłudze sterowników/robotów przemysłowych

Aplikuj za pośrednictwem strony lub wyślij SMS o treści „PRACA” z Twoim imieniem, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty.