pracownik inwentaryzacji, warszawa

posted
location
warszawa, mazowieckie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
20
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Administracja, Obsługa techniczna
contract type
umowa zlecenia
working time
część etatu
work system
podstawowy

contact

milena ilczuk+48 667301907
reference number
/385/10/2019/MI - 61166

job description

Poszukujesz pracy dodatkowej ? Może jesteś studentem i chcesz pracować kilka razy w miesiącu? Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze i otrzymać wynagrodzenie po tygodniu? Możesz to zrobić pracując przy inwentaryzacji w sklepie na lotnisku Chopina ta praca jest specjalnie dla Ciebie. Koniecznie zaaplikuj na to ogłoszenie.

oferujemy

  • praca od godz. 22.00 w październiku w dniach: 29 i 30 , w listopadzie w dniach 4,5,6,7,12,13,14 i 18 oraz w grudniu w dniach 2,3,4,9 i 10 , oraz od 9.00 w dniu 30.10.2019
  • każde zlecenie będzie trwało 4-5 h ,
  • nie musisz zapisywać się na każdy termin, możesz wybrać jeden, pięć bądź dziesięć - wszystko zależy od Ciebie :)
  • wynagrodzenie 18 zł brutto/godzinę w godzinach dziennych (6-22.00) oraz 20 zł brutto/h w godzinach nocnych (22-6.00)
  • wynagrodzenie wypłacane tydzień po zakończeniu zlecenia.

zadania

  • inwentaryzacja sklepu przy użyciu skanera ( perfumy, słodycze alkohol),
  • możliwość pracy dodatkowo na magazynie przy sprawdzaniu dostaw.

oczekujemy

  • dokładność i precyzja powierzonych do wykonania zadań,
  • zaangażowanie,
  • sumienność.