pracownik linii produkcyjnej, bielsko-biała

posted
location
bielsko-biała, śląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
10
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

katarzyna badowska+48 603304706
reference number
/14/10/2020/KB - 65866

job description

Szukasz pracy w systemie 3-zmianowym? Masz doświadczenie w pracy na produkcji lub chciałbyś/chciałabyś poszerzyć swoje doświadczenie o nowe umiejętności?

Mamy ofertę pracy dla Ciebie!

Miejsce pracy - rejon Komorowic

oferujemy

  • pracę w systemie III zmianowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową 18 zł brutto/godz. plus pakiet premii i dodatków
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe PZU oraz dobrowolny program bonusowy Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy i wiele innych)

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych (głównie prasy)
  • obróbka, montaż oraz pakowanie detali
  • wstępna kontrola jakości

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy tymczasowej od zaraz
  • doświadczenie w pracy na produkcji/przy obsłudze maszyn będzie dodatkowym atutem