pracownik magazynowy - rekrutacja online, zarób więcej do końca kwietnia, sady

posted
location
sady, wielkopolskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
10000
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
contract type
umowa o pracę
working time
część etatu
work system
równoważny

contact

margarita robaszyńska+48 887335439
reference number
/258/02/2020/MR - 62723
client
Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o. oddział Pozna

job description

Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę pracy w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie na stanowisku pracownika magazynowego. Dodatkowo dajemy Ci gwarancję, że wynagrodzenie otrzymasz zawsze w terminie i zadbamy o Twój dojazd do pracy.

Praca na pół etatu w tygodniu i weekendy

Miejsce pracy: Sady (k. Poznania)

oferujemy

  • wynagrodzenie 20 zł brutto/h + 4 zł/h brutto dodatku do podstawowego wynagrodzenia (od 15.03-30.04.2020 r. wyłącznie za przepracowane godziny)
  • system premiowy do 15%
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy, odprowadzane składki)
  • kartę multisport (OK System), pakiet medyczny (Medicover) oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym z Poznania, Jarocina, Śremu, Konina, Nowego Tomyśla i wielu innych
  • szkolenie wprowadzające
  • darmowy posiłek w trakcie pracy

zadania

  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • sortowanie i kompletacja towaru
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • praca przy użyciu skanera ręcznego

oczekujemy

  • gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym - na zmianie dziennej i nocnej
  • braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

BRZMI INTERESUJĄCO? ZAAPLIKUJ i zadzwoń już dzisiaj.

tel. 22 454 44 44 lub 605 133 465

- skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o współpracy.