pracownik montażu, kórnik

posted
location
kórnik, wielkopolskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
16
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

marta kościelska+48 697660052
reference number
/544/04/2019/MK - 58141

job description

Masz dość ciężkiej fizycznej pracy ? Szukasz stabilnego zatrudnienia ? Zgłoś się do Randstad i rozpocznij pracę w sympatycznym zespole u jednego z naszych klientów.

oferujemy

  • Lekką pracę produkcyjną
  • Umowę o pracę tymczasową - wszystkie składki będą odprowadzane !
  • Pracę na cały etat w zgranym i miłym zespole
  • Dodatkowo premia miesięczna i kwartalne
  • Pakiet Benefitów- karta do ośrodków sportowych OK System, szybki dostęp do lekarzy specjalistów opieka Medicover , zniżki na zakupy on-line .

zadania

  • lekkie, proste prace manualne

oczekujemy

  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku - praca na III zmiany 6-14 i 14-22, 22-6
  • Zaangażowania i punktualności oraz zdolności manualnych