pracownik obsługi naziemnej lotniska, warszawa

location
warszawa, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1000
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

dominika kwaśniewska+48 605307704
reference number
/219/08/2019/DK - 60035

job description

Zależy Ci na stabilnej pracy w oparciu o umowę o pracę? Posiadasz prawo jazdy kat. B i chcesz zdobywać uprawnienia na sprzęt poruszający się po płycie lotniska?

Nie czeka, Aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • brak okresu próbnego- umowa na 33 miesiące, następnie na czas nieokreślony!
  • premie kwartalne i miesięczne
  • bony żywieniowe, opieka medyczna
  • dogodną lokalizację miejsca pracy- lotnisko Chopina w Warszawie
  • zniżki na bilety LOT po 6 miesiącach pracy
  • dofinansowanie na wczasy

zadania

  • obsługa naziemna samolotów
  • bezpieczny załadunek i rozładunek bagażu, poczty, frachtu
  • obsługa specjalistycznego sprzętu lotniskowego
  • wykonywanie pracy według standardów lotniczych

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy zmianowej- również zmiany nocne/ weekendowe/ świąteczne
  • niekaralności- weryfikowane podczas procesu rekrutacyjnego
  • umiejętności pracy w zespole
  • motywacji od pracy i chęć do rozwoju
  • prawa jazdy kat B