pracownik porządkowy, jawor

posted
location
jawor, dolnośląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
5
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Inne
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

karolina sztaba+48 667955994
reference number
/123/02/2021/KS - 68000

job description

Szukasz pracy od zaraz? Zależy Ci na pracy w najbliższej okolicy? Chcesz pracować w międzynarodowej firmie w Jaworze?. Aplikuj już dziś!

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, pozostałe świadczenia)
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • terminowe wynagrodzenie
  • pakiet dodatków RandstadPlus: karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie (aż 4000 obiektów sportowych na terenie całej Polski, z możliwością korzystania z siłowni, basenu lub zajęć fitness); atrakcyjne zniżki na zakupy online w sklepach, pizzeriach i kawiarniach
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • utrzymanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania obszarów i pomieszczeń wewnątrz Firmy,
  • prace porządkowe w otoczeniu firmy
  • zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii/uszkodzeń w urządzeniach i pomieszczeniach
  • współpraca z innymi pracownikami

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej
  • umiejętności pracy samodzielnej oraz w grupie
  • dobrej organizacji czasu pracy