pracownik produkcji - operator maszyn, bydgoszcz

job type
praca stała
salary
3,600 - 5,500 PLN / M-C

job details

posted
vacancies
14
experience level
0-6 miesięcy
salary

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

marta grzebieniak+48 501330895
reference number
/156/12/2020/MG - 68607

job description

Masz doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych? chcesz dobrze zarabiać i możesz dojeżdżać do pracy do Solca Kujawskiego? Koniecznie zaaplikuj!

oferujemy

  • stałe zatrudnienie bezpośrednio w zakładzie pracy w Solcu Kujawskim
  • dojazdy z centrum Bydgoszczy w cenie biletu miesięcznego (dojazd PKP do 20 minut)
  • atrakcyjne wynagrodzenie do 5500zł brutto
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe

zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych (tnących lub powlekających)
  • nadzór nad prawidłowością pracy maszyny, zgłaszanie ewentualnych usterek

oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych - warunek konieczny !!!
  • gotowości do dojeżdżania do pracy do Solca Kujawskiego
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym
  • motywacji i chęci do pracy