pracownik produkcji, pakowania, siemiatycze

posted
location
siemiatycze, podlaskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
40
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

marzena krzeska+48 693470492
reference number
/425/06/2020/MK - 64257

job description

Szukasz pracy w renomowanej firmie produkcyjnej mającą stabilną sytuacje na rynku i zajmującej się produkcja warzyw i owoców mrożonych? Chcesz się rozwijać? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Poszukujemy osób na stanowisko: pracownik produkcji/pakowania.

oferujemy

  • Zapewniamy nieodpłatny transport pracowników do miejsca pracy na trasie Biała Podlaska- Siemiatycze
  • umowa o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i płatny urlop)
  • możliwość długofalowej współpracy
  • szansa na rozwój – szkolenia pracownicze
  • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pakiet Randstad PLUS (opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie oraz zniżki i rabaty na zakupy)
  • stałą opiekę konsultanta na terenie zakładu
  • nieodpłatny ciepły posiłek każdego dnia

zadania

  • zdolności manualne
  • sumienność, rzetelność, umiejętność pracy w grupie
  • motywacji do pracy
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • sortowanie warzyw i owoców
  • kontrola jakości surowca na każdym etapie produkcji
  • uzupełnianie zasypów asortymentem

oczekujemy

  • ważna książeczka sanepid (jeżeli nie masz zaczekamy aż wyrobisz)
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym, bądź czterobrygadowym

Kontakt telefoniczny od poniedziałek - piątek 8:00-16:00

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj wypełniając formularz - na pewno skontaktujemy się z Tobą