pracownik produkcji [rekrutacja prowadzona online], biskupice podgórne

posted
location
biskupice podgórne, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
50
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

iwona żygadło+48 697700392
reference number
/2/09/2019/IŻiw - 60325

job description

Rewolucja motoryzacyjna to coś co Cię napędza? Już teraz możesz być tego częścią! Dołącz do naszego zespołu jako operator produkcji i rozwiń swoją karierę w międzynarodowej Firmie – liderze w swojej branży. Nie czekaj i aplikuj już teraz! Przyszłość to Ty! ( Spotkania z Kandydatami prowadzimy wykorzystując narzędzia video oraz telefonicznie)

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie 3600 zł brutto + premia do 600 zł brutto
  • umowę o pracę (pierwsza umowa na 2 lata)
  • stabilne zatrudnienie (zatrudnienie bezpośrednio przez zakład pracy)
  • bogaty pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość awansu i rozwoju
  • szkolenia wdrażające
  • bezpłatny dojazd z wielu kierunków, m.in.: Wrocław, Wałbrzych , Świdnica, Boguszów Gorce, Świebodzice, Wołów, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Strzelin, Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, Nowa Ruda, Ziębice, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie, Nysa, Grodków

zadania

  • obsługa maszyn
  • obsługa paneli dotykowych
  • obsługa narzędzi pomiarowych

oczekujemy

  • umiejętności dobrej obsługi komputera
  • dużej motywacji do pracy i chęci do nauki
  • chęci nawiązania długofalowej współpracy
  • wymagane wcześniejsze doświadczenie na produkcji