pracownik produkcji rekrutacja zdalna, skarbimierz-osiedle

skarbimierz-osiedle, opolskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
8
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

aneta kucharska+48 665301003
reference number
/112/02/2020/AK - 62604
client
Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Czek

job description

Zaaplikuj do Fabryki Wyrobów Czekoladowych Mondelez Polska Sp. z. o. o. nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego się z Nami nauczysz! Prowadzimy rekrutację przez telefon - zadbamy to Twoje bezpieczeństwo :)

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, emerytalne)
  • stawkę 15,80zł brutto/h + dodatki (premie i inne)
  • płatne urlopy i zwolnienia lekarskie
  • benefity pracownicze (karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna)
  • odzież roboczą i instruktaż stanowiskowy
  • bezpłatny transport z m. in. Nysy, Namysłowa, Grodkowa, Oławy, Wiązowa, Brzegu i Lewina Brzeskiego

zadania

  • manualne pakowanie wyrobów spożywczych
  • sortowanie i paletyzacja produktów
  • zapewnienie efektywnego procesu produkcji
  • stosowanie się do obowiązujących standardów higieny i czystości w miejscu pracy
  • drobne prace porządkowe

oczekujemy

  • posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci do jej wyrobienia
  • zdolności manualnych
  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej