pracownik produkcji, biskupice podgórne

job type

posted
vacancies
50
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

iwona żygadło+48 697700392
reference number
/642/01/2019/IJ - 56420

job description

Szukasz najlepszej oferty pracy w Twojej okolicy?

Pracuj dla branży automotive!

 Aplikuj dziś i rozpocznij nową pracę od zaraz!

oferujemy

  • umowę o pracę stałą (bezpośrednio z zakładem pracy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 3600 zł brutto + premia do 600 zł brutto
  • możliwość otrzymania dodatkowych 3000 zł za polecenie pracownika
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma benefitowa, akcje świąteczne, ubezpieczenie na życie)
  • dofinansowanie do posiłków
  • bezpłatny dojazd z wielu kierunków, m.in.: Wrocław, Wałbrzych , Świdnica, Boguszów Gorce, Kłodzko, Świebodzice, Wołów, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Strzelin ,Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, Nowa Ruda, Ziębice, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie

zadania

  • obsługa linii produkcyjnej

oczekujemy

  • wcześniejszego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku na produkcji
  • dyspozycyjności do pracy w systemie równoważnym (4 dni pracy, 4 dni wolnego)
  • umiejętności obsługi komputera (podstawowy excel)
  • chęci nawiązania długofalowej współpracy