pracownik produkcji, częstochowa

posted
location
częstochowa, śląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
20
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

wioleta dziedzic+48 667 800 953
reference number
/221/01/2020/JM - 62199

job description

Jeśli cenisz sobie stabilne zatrudnienie, zależy Ci na wysokim wynagrodzeniu, pracuj z Randstad!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy, dodatki za pracę w godzinach nocnych)
  • premia produkcyjna do 12%
  • darmowe miejsce parkingowe na terenie zakładu
  • dostępna stołówka, w której zamówisz smaczny obiad w dobrej cenie
  • możliwość awansu na lidera zespołu produkcyjnego
  • wypłatę zawsze na czas
  • niezbędne narzędzia pracy i opiekę w pracy
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów w atrakcyjnych cenach (prywatna opieka medyczna, karta sportowa Multisport)

zadania

  • przygotowanie półproduktu do produkcji opakowań
  • odbiór gotowego opakowania
  • kontrola jakości opakowania
  • pakowanie produktu

oczekujemy

  • nie musisz mieć żadnego doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy
  • gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym