pracownik produkcji, łódź

posted
location
łódź, łódzkie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
5
experience level
12-24 miesiące

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

małgorzata jach+48 725 305 705
reference number
/565/09/2020/MJ - 65836

job description

Szukasz pracy na produkcji z możliwością rozwoju? Zależy Ci na terminowym wynagrodzeniu ?Istotne jest dla Ciebie zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy? Jeśli Twoja odpowiedź to TAK mamy dla Ciebie najlepszą ofertę pracy.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki Zus +płatny urlop),
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas (3250 brutto na start)
  • pracę siedzącą,
  • pracę na pełen etat w systemie zmianowym ,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, liczne zniżki na zakupy, do kina),
  • jasna ścieżka rozwoju,
  • pakiet szkoleń.

zadania

  • montaż drobnych elementów do elektrozaworów,
  • podmontaż komponentów używanych podczas produkcji,
  • kontrola jakości,
  • pakowanie.

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • dokładności,
  • spostrzegawczości,
  • zdolności manualnych,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera.