pracownik produkcji, łódź

posted
location
łódź, łódzkie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
15
experience level
12-24 miesiące

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

monika gutarowska+48 663 100 752
reference number
/565/09/2020/MJ - 69533

job description

Chcesz mieć poczucie, że Twoja praca zmierza w dobrym kierunku? Z nami nabierze ona rozpędu. Jeżeli jesteś zainteresowany/-a naszą ofertą wyślij SMS o treści "montaż" na numer, który znajduje się po prawo -> pod przyciskiem Zadzwoń/SMS

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową( płatne składki oraz urlop wypoczynkowy),
  • pracę 3-zmianową,
  • możliwość podniesienia kompetencji - system wewnętrznych szkoleń,
  • stołówkę pracowniczą (dofinansowanie do obiadów),
  • opiekę konsultanta Randstad,
  • miłą atmosferę oraz czyste i ciche miejsce pracy.

zadania

  • montaż elementów np. do elektrozaworów,
  • obsługiwanie urządzeń do produkcji: nawijarki, prasy, testery automatyczne,
  • kontrola jakości,
  • pakowanie.

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego,
  • podstawowej umiejętności obsługi MS Office,
  • nastawienia na ciągły rozwój (szkolenia wewnętrzne),
  • mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność czytania rysunku technicznego oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi.