pracownik produkcji, skarbimierz-osiedle

skarbimierz-osiedle, opolskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
20
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
3-zmianowy

contact

aneta kucharska+48 665301003
reference number
/278/08/2019/AK - 60081
client
Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Fabryka Czek

job description

Ciekawi Cię jak powstają słodycze? Chciałbyś wziąć udział w procesie ich tworzenia? Zaaplikuj już dziś do Fabryki Wyrobów Czekoladowych Mondelez Polska Production Sp. z. o. o. i weź udział w naszym słodkim przedsięwzięciu! Doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego Cię nauczymy!

oferujemy

  • stabilne wynagrodzenie zawsze do 10-tego dnia miesiąca,
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS i płatny urlop wypoczynkowy),
  • stawkę godzinową, a do tego atrakcyjne PREMIE i DODATKI,
  • paczki okolicznościowe,
  • pracę w systemie zmianowym (4 brygady),
  • bezpłatny transport pracowniczy m.in. z: Brzegu, Nysy, Lewina Brzeskiego, Wiązowa, Namysłowa, Oławy i Grodkowa,
  • kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, zniżki na zakupy i inne
  • możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie

zadania

  • prace manualne przy pakowaniu produktów czekoladowych do opakowań,
  • sortowanie produktów,
  • realizacja planu produkcyjnego,
  • ręczna paletyzacja gotowych paczek z wyrobami,
  • segregacja odpadów- utrzymywanie czystości na stanowisku pracy,
  • kontrola przebiegu procesu produkcyjnego oraz jakości produktu

oczekujemy

  • zdolności manualnych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • zaangażowania i motywacji do pracy,
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci do jej wyrobienia,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,atutem są uprawnienia do obsługi wózka widłowego