pracownik techniczny ds. baterii, legnica

location
legnica, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
20
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

izabela modras+48 697 200 224
reference number
/230/06/2020/IM - 64087

job description

Elektryczne środowisko to coś co lubisz? Dołącz do zespołu i rozwijaj swoje umiejętności!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • pracę na pełen etat
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • podnoszenie kwalifikacji
  • dodatkowe benefity pozapłacowe
  • możliwość skorzystania z transportu pracowniczego

zadania

  • montaż baterii
  • obsługa urządzeń i narzędzi w procesie
  • kontrola i analiza produktu podczas montażu
  • prowadzenie audytów i analiza wyników
  • utrzymanie ciągłości toku produkcyjnego
  • dbałość o ciągłe podnoszenie standardów jakości
  • bieżąca współpraca z działami kontroli jakości

oczekujemy

  • wykształcenie o profilu elektrycznym
  • uprawnień SEP do 1kV
  • doświadczenia w pracy z systemami energetycznymi (baterie, fotowoltaika) - mile widziane
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym