pracownik wsparcia technicznego działu precyzyjnego rolnictwa, warszawa

posted
location
warszawa, mazowieckie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
job category
Rolnictwo, Leśnictwo, Rybołówstwo
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
zadaniowy

contact

katarzyna lewczuk+48 667 500 197
reference number
/561/07/2019/KL - 59732

job description

Nie boisz się kontaktu z ludźmi? Chcesz wspierać klienta w technicznych zagadnieniach? Posiadasz wykształcenie wyższe? Preferujesz pracę z domu? Nie czekaj, aplikuj ! Szukamy pracownika działu wsparcia technicznego rolnictwa precyzyjnego.

oferujemy

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową
  • szkolenia techniczne i rozwój zawodowy
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy ( laptop, smartfon)
  • współpracę i wsparcie merytoryczne pracowników działu precyzyjnego rolnictwa

zadania

  • wsparcie klientów w zakresie doradztwa rolniczego
  • obsługa telefonicznej linii wsparcia
  • doradztwo i udzielanie instruktażu
  • prowadzenie szkoleń w zakresie urządzeń precyzyjnego rolnictwa

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego, technicznego
  • mile widziani kandydaci ze znajomością zagadnień z zakresu precyzyjnego rolnictwa
  • dobrej znajomość języka angielskiego
  • umiejętności samodzielnej pracy
  • optymizmu i otwartości w nawiązywaniu relacji
  • znajomości obsługi komputera
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w telefonicznej obsłudze klienta
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej