praktykant/-ka, dąbrowa górnicza

posted
location
dąbrowa górnicza, śląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1

job type
job category
Zarządzanie zasobami ludzkimi

contact

patrycja porc+48 tel. 501327456
reference number
/354/09/2018/AK - 53993

job description

Posiadasz głowę pełną nowych pomysłów? Stawiasz na swój rozwój i zdobycie nowego doświadczenia? Interesujesz się branżą HR? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu w Dąbrowie! Stań się częścią jednej z największych Agencji Pracy w Polsce.

oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w branży HR w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju kompetencji oraz uczenia się od najlepszych
  • uczestnictwo w interesujących projektach
  • luźną atmosferę i przyjaznych współpracowników
  • możliwość odbycia 2-3 miesięcznych bezpłatnych praktyk
  • udział w wydarzeniach branżowych

zadania

  • przyjmowanie i rejestracja kandydatów
  • wstępna selekcja aplikacji
  • redagowanie i publikacja ogłoszeń
  • prowadzenie teczek osobowych
  • prace administracyjne
  • wsparcie w codziennej pracy biura

oczekujemy

  • zainteresowania obszarem HR
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • zdolności interpersonalnych