praktykant/-ka, katowice

posted
location
katowice, śląskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Zarządzanie zasobami ludzkimi
contract type
umowa zlecenia
working time
część etatu
work system
równoważny

contact

anna chojnacka+48 697171105
reference number
/163/07/2020/AC - 64484

job description

Randstad jest globalnym liderem branży HR specjalizującym się w usługach doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Wspieramy ludzi i organizacje w osiąganiu ich prawdziwego potencjału. Osiągamy to poprzez połączenie siły współczesnej technologii z naszą pasją do ludzi. Nasze podejście nazywamy human forward.

Randstad jest obecny w 39 krajach na całym świecie, w ponad połowie z nich znajduje się w czołówce trzech najlepszych firm w branży. W 2017 roku w 4 858 oddziałach zatrudnionych było 38 331 pracowników, zaś dochód firmy wynosił 23,3 miliardów euro, co w listopadzie 2018 roku dało nam miejsce na podium i tytuł lidera wśród firm z branży HR.

Chcesz nabrać doświadczenia zawodowego? ? Interesujesz się tematyką HR i chcesz poznać jak wygląda proces rekrutacyjny od środka? A może potrzebujesz praktyk by uzupełnić wiedzę z uczelni?

Jeśli tak to dobrze trafiłeś/aś! Zapraszamy na bezpłatne praktyki!

oferujemy

  • bezpłatne praktyki - zależne od Twojej dyspozycyjności
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej
  • poznanie specyfiki pracy w branży HR
  • możliwość dopasowania praktyk do grafiku/ planu zajęć
  • różnorodność obowiązków - od uczestnictwa w rozmowach rekrutacyjnych i poznania standardów po zadania z zakresu administracji
  • opiekę wykwalifikowanych Konsultantów

zadania

  • praca z dokumentami, w tym weryfikacja akt osobowych
  • wspomaganie procesów rekrutacyjnych: umawianie kandydatów na spotkania, obsługa osób przychodzących, przygotowanie niezbędnych dokumentów, wspomaganie Konsultanta w spotkaniach rekrutacyjnych
  • udzielanie informacji kandydatom o bieżących ofertach pracy
  • możliwość poznania pracy specjalisty ds. rekrutacji

oczekujemy

  • otwartości i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • chęci do nauki, komunikatywności i samodzielności
  •  dobrej organizacji pracy
  • zainteresowania branżą HR
  •  gotowości do odbycia bezpłatnych praktyk