praktykant w branży hr, poznań

posted
location
poznań, wielkopolskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Zarządzanie zasobami ludzkimi
contract type
umowa zlecenia
working time
część etatu
work system
przerywany

contact

piotr lewandowski+48 669 299 609
reference number
/81/06/2019/BN - 58844

job description

Z pasją planujesz swoją przyszłość zawodową w branży HR? Chcesz poznać kulisy pracy w największej agencji pracy tymczasowej w Polsce? Zapraszamy Cię na bezpłatne praktyki do Randstad!

oferujemy

możliwość zdobycia cennego na rynku pracy doświadczenia,

indywidualnie dostosowane godziny praktyk,

pełne wsparcie na każdym etapie wykonywanych obowiązków,

przyjazną atmosferę

zadania

będziesz na bieżąco nas wspierać w zakresie rekrutacji i doboru kandydatów na pracowników tymczasowych, prowadzeniu akt osobowych, zatrudnianiu i wprowadzaniu do pracy pracowników tymczasowych

oczekujemy

  • zainteresowania tematyką HR,
  • dyspozycyjności minimum 20 h w tygodniu,
  • umiejętności w nawiązywaniu pozytywnych relacji z ludźmi,
  • dobrej organizacji czasu pracy i wychodzenia z inicjatywą,
  • zaangażowania w powierzone obowiązki.

Zgłoś się już dziś i zdobądź doświadczenie w HR!

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Zadzwoń lub wyślij sms o treści "Praktyki" na numer 669 299 609 - oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania :)