praktykant/ka w dziale rekrutacji, poznań

posted
location
poznań, wielkopolskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Agencje zatrudnienia, Doradztwo personalne
contract type
umowa zlecenia
working time
część etatu
work system
podstawowy

contact

marta frej+48 603302407
reference number
/127/09/2019/MF - 60430

job description

Interesuje Cię branża HR? Szukasz ciekawego miejsca do odbycia praktyk zawodowych?

W Randstad czekamy na osoby energiczne i zaangażowane, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenia w branży rekrutacyjnej!

oferujemy

  • pomoc w zdobyciu pierwszych doświadczeń w rekrutacji - podzielimy się naszymi dobrymi praktykami
  • nasi praktykanci robią kawę tylko dla siebie ;) - u nas będziesz aktywnie brał/a udział w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych od początku do końca
  • godziny pracy, które bez problemu dopasujesz do swojego grafiku
  • pracę w koleżeńskiej atmosferze w zgranym zespole
  • referencje po odbyciu praktyk

zadania

  • udział w procesie rekrutacyjnym: pomoc w tworzeniu ogłoszeń, przeszukiwanie bazy i selekcja kandydatów, rozmowy telefoniczne i kwalifikacyjne
  • dbanie o poprawny obieg dokumentów, akt osobowych
  • udzielanie informacji kandydatom nt. bieżących ofert pracy

oczekujemy

  • zainteresowania branżą HR i chęci rozwoju w tym kierunku
  • zaangażowania i energii do działania ;)
  • otwartości, dokładności i sumienności
  • dyspozycyjności minimum 30 godzin tygodniowo
  • gotowości do odbycia bezpłatnych praktyk