presales engineer, gliwice

location
gliwice, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

anna janas-łukasik+48 +48501327680
reference number
/502/10/2020/AJ - 66298

job description

Dla naszego klienta - firmy z branży e-commerce szukamy osoby, która będzie wspierać proces ofertowania kompleksowych usług i produktów technologicznych.

Jeśli więc posiadasz wiedzę techniczną i doświadczenie w relacjach z klientami - ta oferta jest dla Ciebie.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace w rozwijającej się firmie
  • benefity: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, zajęcia z angielskiego
  • możliwość rozwoju dzięki szkoleniom, kursom i certyfikatom
  • udział w konferencjach
  • udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju

zadania

  • opracowywanie prezentacji technicznych i sprzedażowych dotyczących oferowanych produktów lub usług wraz z zespołem sprzedaży
  • udział w spotkaniach z klientami (potencjalnymi lub obecnymi) - prezentacja funkcjonalności produktów i specyfiki usług oraz udzielanie odpowiedzi na pytania zainteresowanych klientów
  • współtworzenie części technicznej oferty: odpowiedzi na zapytania ofertowe; opis architektury rozwiązania, jego kluczowych funkcjonalności i wartości biznesowej dla klienta
  • wspomaganie kosztorysu rozwiązania, zarówno w części związanej z oferowanymi produktami, jak i ich adaptacji
  • współpraca z zespołami CTO, Sales i Delivery przy tworzeniu oferty
  • wspieranie badań rynkowych w zakresie nowych rozwiązań

oczekujemy

  • umiejętności interpersonalnych zarówno w budowaniu relacji z klientem jak i komunikacji z zespołem
  • bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych umożliwiających dotarcie do właściwych potrzeb klienta
  • wiedzy technicznej i swobodnego poruszania się w obszarze zaawansowanych technologicznie produktów (mile widziane SAP Commerce, commercetools, Headless CMS (Amplience, Magnolia)
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego
  • wiedzy na temat Agile, Scrum
  • podstawowej wiedzy z obszaru architektury monolitycznej lub mikrousługowej (znajomość SAP Commerce, commercetools, Magnolia, Akeneo będzie dodatkowym atutem)