projektant instalacji fotowoltaicznych [rekrutacja prowadzona online], warszawa

posted
location
warszawa, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Projektowanie
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

dominika kwaśniewska-605307704 angelika matuszak+48 691360138
reference number
/425/03/2020/AM - 63320

job description

Dla naszego klienta z branży energetycznej poszukujemy projektanta, który chce rozwinąć swoją dalszą karierę zawodową. Posiadasz doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych? Nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznej rozwijającej się firmie
  • wdrożenie na nowe stanowisko

zadania

  • wykonywanie projektów budowlanych z zakresu instalacji fotowoltaicznych
  • tworzenie dokumentacji technicznej przy pomocy programów do projektowania oraz uzgodnień niezbędnych do realizacji projektu
  • nadzór nad dokumentacją wymaganą przy odbiorze instalacji
  • dobór optymalnych komponentów instalacji fotowoltaicznej

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (technicznego)
  • minimum rocznego doświadczenia w branży fotowoltaicznej z obszarów projektowania
  • znajomości programu komputerowego: PV*SOL
  • posiadania uprawnień z zakresu instalacji elektrycznych
  • umiejętności projektowania i znajomości prawa budowlanego