projektant mebli kuchennych- sprzedawca, bielsko-biała

location
bielsko-biała, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
6-12 miesięcy

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

aleksandra stryczek+48 605 131 666
reference number
/312/07/2019/WW - 59531

job description

Chcesz zajmować się projektowaniem? Wiesz jak kompleksowo zaopiekować się klientem? Dobrze się składa, zerknij poniżej i dowiedz się więcej. Zachęcamy do aplikacji!

oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • pracę w profesjonalnym i wspierającym zespole

zadania

  • projektowanie kuchni wraz z jej wyceną oraz prezentacja projektów
  • zapewnienie kompleksowej obsługi Klienta zgodnie ze standardami Firmy
  • przyjmowanie i koordynowanie procesów indywidualnych zamówień mebli kuchennych oraz terminów ich realizacji

oczekujemy

  • wykształcenia średniego technicznego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • chęci dalszego rozwoju
  • komunikatywności i zaangażowania w pracę
  • mile widziana znajomość programów branżowych do projektowania wnętrz oraz doświadczenie w sprzedaży