protetyk słuchu, katowice

location
katowice, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
6-12 miesięcy

job type
praca stała
job category
Sprzedaż
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

magdalena karolczyk+48 +665705655
reference number
/159/12/2020/MK - 67043

job description

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta poszukujemy do zespołu w Katowicach protetyka słuchu! Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i masz doświadczenie w protetyce słuchu - nie zwlekaj i aplikuj na poniższą ofertę.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • możliwość uzyskania premii
  • atrakcyjny system benefitów
  • szkolenia wdrożeniowe

zadania

  • dopasowywanie i sprzedaż rozwiązań poprawiających słyszenie
  • profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • przeprowadzanie kompleksowych badań słuchu
  • obsługa posprzedażowa klientów
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • sporządzanie dokumentacji związanej z zajmowanym stanowiskiem

oczekujemy

  • uprawnienia do wykonywania zawodu
  • komunikatywności, umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
  • wysokiej kultury osobistej oraz dużej samodzielności w działaniu i odpowiedzialności