przedstawiciel ds. rozwoju sprzedaży w branży pojazdów ciężarowych, rawa mazowiecka

posted
location
rawa mazowiecka, łódzkie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
2
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Sprzedaż
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

małgorzata antoniak+48 +48 722 103 002
reference number
/277/08/2020/MA - 65102

job description

Jeżeli lubisz sprzedaż i wyzwania w pracy, a do tego posiadasz doświadczenie w branży pojazdów ciężarowych, to pierwszy krok za nami. W drugim kroku opowiem Ci o firmie, która może zaoferować Ci duże możliwości długofalowego rozwoju zawodowego. W trzecim będziesz mieć okazję do poznania tej firmy i zdecydowania, czy to miejsce pracy jest właśnie tym, z którym chcesz się związać.

Nie zwlekaj, aplikuj!

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę stacjonarną
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań
  • Możliwość dynamicznego rozwoju w strukturach firmy
  • Perspektywę poszerzenia kontaktów międzynarodowych
  • Realny wpływ na rozwój kluczowego działu firmy
  • Pracę w przyjaznej i sprzyjającej atmosferze

zadania

  • Aktywne pozyskiwanie klientów (praca stacjonarna)
  • Skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Proponowanie rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami klientów
  • Tworzenie ofert handlowych, wyceny produktów, planów sprzedażowych i wdrażanie ich
  • Przygotowanie tygodniowych raportów sprzedażowych

oczekujemy

  • Min. 2 letniego doświadczenia w sprzedaży w branży ciężarowej
  • Znajomości języka angielskiego (min. A2)
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Dobrej znajomości rynku transportu
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Doświadczenia w aktywnej sprzedaży
  • Dobrych umiejętności negocjacyjnych
  • Komunikatywności oraz otwartości