przedstawiciel handlowy ds. e-commerce, trzebinia

location
trzebinia, małopolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Sprzedaż
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

jowita gawor+48 697801021
reference number
/221/06/2020/JG - 64081

job description

Dla naszego Klienta – firmy dystrybucyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy Kandydata na stanowisko Przedstawiciel handlowy ds. E-commerce.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pracę w godzinach 8-16
  • sprzęt służbowy (telefon i komputer)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie miesięczną uzależnioną od wyników
  • szkolenie pod kątem zapoznania z produktami

zadania

  • aktywna sprzedaż produktów firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • wystawianie i obsługa aukcji internetowych
  • prowadzenie kont firmowych
  • obsługa sklepu internetowego (zamieszczanie produktów, cen, zdjęć, aktualizacja informacji)
  • przygotowywanie materiałów promocyjnych, wizytówek

oczekujemy

  • min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży budowlanej
  • doświadczenie w sprzedaży internetowej oraz w prowadzeniu aukcji internetowych
  • umiejętność pracy z narzędziami internetowymi
  • znajomość programów internetowych (allegro, olx, itp.) oraz Google AdWords
  • mile widziana znajomość języka czeskiego lub słowackiego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego