przedstawiciel handlowy, chorzów

location
chorzów, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
6-12 miesięcy

job type
praca stała
job category
Sprzedaż
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

anita kołecka+48 +44 665 505 601
reference number
/442/11/2019/AK - 61724

job description

Szukasz nowych wyzwań a negocjacje nie są Ci obce? Lubisz być wśród ludzi i nawiązywać nowe kontakty? W takim razie mam pracę właśnie dla Ciebie! Dla naszego klienta, poszukuję przedstawiciela handlowego!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon)
  • stabilne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy
  • możliwości rozwoju zawodowego

zadania

  • opieka nad obecnymi i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • realizacja strategii i celów sprzedażowych w powierzonym regionie
  • negocjowanie umów handlowych
  • bieżąca analiza sprzedaży
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży
  • wysokiej motywacji i chęci do działania
  • zdolności handlowych i negocjacyjnych
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • chęci do rozwoju i zdobywania nowej wiedzy