qa&integration engineer (rekrutacja zdalna), bielsko-biała

location
bielsko-biała, śląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

karolina lipska+48 +48607306907
reference number
/408/03/2020/KL - 63326

job description

Dla naszego klienta z branży technologicznej tworzącego rozwiązania, aplikacje, oprogramowanie m.in branż logistycznych, e-commerce, geolokalizacyjnej poszukujemy QA&Integration Engineer'a. Szukamy osoby chętnej na nowe wyzwania, proaktywnej i chcącej wdrażać nowe rozwiązania, swoje pomysły.

Ze swojej strony gwarantujemy całkowicie zdalny proces dostosowany do aktualnych warunków.

oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• osobisty plan rozwoju, dostęp do platform e-learningowych, indywidualne ścieżki karier

• pakiet świadczeń pracowniczych: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka zdrowotna - Medicover, karta MultiSport

• biuro w centrum miasta z bezpłatnym miejscem parkingowym, parkingiem dla rowerów, prysznicem, strefą relaksu

• imprezy integracyjne i konferencje (w tym międzynarodowe)

zadania

• wdrażanie i edukacja nowych klientów w oprogramowanie i systemy Newgistics, Borderfree

• opracowywanie narzędzi wewnętrznych niezbędnych do funkcjonowania systemów

• testowanie manualne i analiza wniosków

• dokumentacja fazy testowania i napotkanych błędów

oczekujemy

• wiedzy/doświadczenia w podanych technologach: C#, SQL, ASP.NET Core, AngularJS, JavaScript, jQuery, CSS

• doświadczenia w testowaniu manualnym lub chęci do uczenia się

• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie m.in B2