quality assurance analyst, warszawa

location
warszawa, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Bankowość
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

zuzanna korzeniecka+48 693920068
reference number
/12/10/2020/ZK - 65867

job description

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji bankowej, która ma swoje Center of Excellence w Warszawie, szukamy osób, które mają doświadczenie w prowadzeniu badań w obszarze Transaction Monitoring, posiadają minimum 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym 3 lata w obszarze Monitorowania Transakcji AML, a także znają język angielski na poziomie zaawansowanym. Jeśli spełniasz te wymagania, to nie czekaj i aplikuj teraz!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia
  • darmowe lekcje języka angielskiego
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość uzyskania certyfikatów
  • wydarzenia sportowe
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • elastyczne godziny pracy (start 07:00-09:00)

zadania

  • współpraca z innymi analitykami w obszarze zapewnienia jakości
  • badanie dokumentacji dotyczącej wykrytych błędów
  • badanie jakości przeprowadzonych dokumentacji
  • quality control over transaction process

oczekujemy

  • doświadczenia w prowadzeniu badań w obszarze Transaction Monitoringu
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym 3 lata w obszarze Monitorowania Transakcji AML
  • znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • rozumienia dlaczego, oraz w jaki sposób odbywa się pranie brudnych pieniędzy, finansowanie terroryzmu oraz unikanie płacenia podatków, oraz określenie jaki to ma wpływ na biznes
  • wiedzy na temat globalnego systemu finansowego i bankowości, a także wymogów, sprawozdawczości regulacyjnej
  • mile widziane: posiadanie certyfikatu z AML (CAMS, CFE, ICA lub ekwiwalent), co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w przeprowadzaniu kontroli jakości, znajomość języka francuskiego lub holenderskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym i doświadczenie w pracy w renomowanych firmach z branży finansowej