quality manager, goleniów

location
goleniów, zachodniopomorskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Wytwarzanie, Produkcja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

elżbieta kamińska+48 +48697742288
reference number
/370/12/2020/EK - 67239

job description

Masz doświadczenie w obszarze jakości w branży spożywczej? Chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie i znasz dobrze język angielski? Nie zwlekaj, mamy dla Ciebie pracę nad morzem!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałe godziny pracy
  • przyjazne środowisko
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie edukacji i szkoleń
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • spotkania integracyjne
  • bonusy świąteczne

zadania

  • nadzór nad tworzeniem specyfikacji produktowych
  • nadzór nad kontrolą produkcji
  • zarządzania produkcją, obsługa odchyleń i nieprawidłowości
  • przeprowadzanie i planowanie audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • kontakt i współpraca z organami nadzorującymi oraz kontrolującymi (jakość i środowisko)
  • kontrola i akceptacja dostaw surowca, półproduktów i wyrobów gotowych oraz ich przepływu pomiędzy działami produkcyjnymi
  • przeprowadzanie szkoleń jakościowych
  • nadzór i kontrola nad higieną w zakładzie
  • zarządzanie podległym zespołem

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • znajomości zasad produkcji
  • znajomości systemów i standardów bezpieczeństwa żywności (HACCP, BRC, ISO)
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • zaawansowanej znajomości programów Excel, PowerPoint