recepcjonista/ -ka, warszawa

posted
location
warszawa, mazowieckie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Administracja, Obsługa techniczna
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

kinga chłopecka+48 603334698
reference number
/5/09/2019/KC - 60465

job description

Jeśli poszukujesz stałej pracy i lubisz kontakt z ludźmi, ta oferta jest dla Ciebie! Aplikuj już teraz!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową;
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole;
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową;
  • dostęp do platformy benefitowej.

zadania

  • obsługa recepcji: łączenie rozmów telefonicznych, obsługa spotkań na terenie biura;
  • kompleksowa obsługa korespondencji oraz przesyłek kurierskich;
  • realizacja zamówień artykułów spożywczych i biurowych;
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów oraz informacji;
  • wsparcie administracyjne pracowników.

oczekujemy

  • doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych;
  • dobrej znajomości języka angielskiego;
  • znajomości obsługi pakietu MS Office;
  • bardzo dobrej organizacji pracy;
  • otwartości i samodzielności.