senior .net developer, warszawa

location
warszawa, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
2
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

piotr kowalczyk+48 697580154
reference number
/168/10/2019/PK - 60957

job description

Naszym klientem jest firma z sektora nowych technologii działającą na rynku usług IT oraz przetwarzania danych w chmurze obliczeniowej.

Osoba której szukamy będzie pracować w zespole R&D nad wprowadzaniem nowych lub rozwojem istniejących funkcjonalności platformy.

oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwości pracy w różnych konfiguracjach projektowych, rozwój różnych umiejętności
  • Pracę w zespole R&D z realnym wpływem na kształt usług w najbliższej przyszłości,
  • Aktualny, ciągle zmieniany stos technologiczny
  • Możliwość pracy w bardzo zwinnym, profesjonalnie zorganizowanym środowisku pracy
  • Możliwość wyboru technologii projektowanych rozwiązań,
  • Dostęp do kodu źródłowego naszego firmowego bota i dodanie mu kolejnej funkcji,
  • Pakiet socjalny (niepubliczna opieka zdrowotna oraz centra fitness),
  • Pakiet relokacyjny dla osób zainteresowanych przeprowadzką do Warszawy,

zadania

  • Rozszerzanie aktualnych usług naszej platformy - rozwój publicznego API, integrację z wewnętrznymi środowiskami zarządzania infrastrukturą,
  • Budowanie aplikacji serwerowych udostępniających publiczne API,
  • Poprawianie istniejącej architektury na różnym poziomie - od refaktoryzacji istniejących komponentów po implementację zupełnie nowych,
  • Wspieranie zespołu w procesie tworzenia architektury budowanych rozwiązań,
  • Aktywny udział w poprawianiu naszego procesu tworzenia oprogramowania, w tym przeglądanie kodu, automatyzacja manualnych kroków, etc.
  • Prezentacja propozycji wykorzystania nowych technologii lub wymiany istniejących.

oczekujemy

  • Znajomości C# i platformy .NET
  • Praktycznego doświadczenia w projektowaniu usług w oparciu o REST
  • Praktycznego doświadczenia wybranego ORM (Entity Framework, NHibernate) oraz znajomości SQL
  • Doświadczenia z wykorzystaniem systemu pakietowania nuget będzie dużym plusem
  • Znajomości zasad OOP, SOLID, DDD
  • Ogólnej znajomości zasad budowy wybranych protokołów sieciowych - HTTP, DNS, TCP/IP
  • Umiejętności klarownej komunikacji, szukania kompromisu i wybierania jasnej strony mocy w relacjach z ludźmi z innych galaktyk - marketing, sprzedaż, obsługa klienta.

Mile widziane:

  • doświadczenie w obszarze systemów strumieniowego przetwarzania danych,
  • znajomość platformy chmurowe - AWS, OpenStack, Azure czy VMware,
  • teoretyczna wiedza z zakresu rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa rozproszonych aplikacji w sieci (uwierzytelnianie i autoryzacja dostępu),
  • zainteresowanie innymi językami programowania - Golang, Java, Python lub inne.