ślusarz narzędziowy, opole

posted
location
opole, opolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
12-24 miesiące

job type
praca stała
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
2-zmianowy

contact

reference number
/475/06/2019/KK - 59199

job description

Jeśli wiesz co to tłocznik postępowy, z łatwością posługujesz się tokarką, frezarką i szlifierką a ponadto szukasz firmy, która zapewni Ci komfortowe warunki do pracy, odpowiednio wynagrodzi za umiejętności i dobrą pracę to świetnie trafiłeś! Ta firma szuka Ciebie!

oferujemy

  • umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio do zakładu
  • komfortowe warunki pracy (nowoczesny park maszynowy, sprzęt na wysokim poziomie)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze nowoczesnego zakładu

zadania

  • serwis narzędzi (głównie tłoczniki postępowe) za pomocą tokarki, frezarki, szlifierki, itp.
  • wymiana części w tłoczniku
  • Współpraca z firmą zewnętrzną w przypadku poważniejszych napraw

oczekujemy

  • doświadczenia na tym lub podobnym stanowisku (narzędziowiec, ślusarz narzędziowy, pracownik utrzymania ruchu)
  • znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego
  • pozytywnego nastawienia :)