spawacz mag/ mig/ tig, skarżysko-kamienna

posted
location
skarżysko-kamienna, świętokrzyskie
job type
praca tymczasowa

job details

posted
vacancies
4
experience level
0-6 miesięcy

job type
job category
Przemysł
contract type
umowa o pracę tymczasową
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

kamila wojton+48 609833663
reference number
/535/01/2021/KB - 68087

job description

Chcesz zmienić pracę albo rozwijać zdobyte już doświadczenie zawodowe? Lubisz pracę z rysunkiem technicznym, pracowałeś lub pracujesz jako spawacz? Jesteś po kursie na spawacza i chcesz zdobyć doświadczenie? Zgłoś się do nas już dziś!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko spawacza

oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony w pełni oskładkowaną
  • gwarancje wypłaty na czas
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia + premie
  • możliwość przejścia w struktury firmy
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • pracę w systemie I-zmianowym
  • pakiet benefitów RANDSTAD PLUS

zadania

  • przygotowanie elementów konstrukcji do spawania
  • spawanie elementów konstrukcji stalowych

oczekujemy

  • aktualnych uprawnień spawalniczych MAG/ MIG/ TIG
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku mile widziane