specjalista ds administracji w dziale obsługi klienta, warszawa

posted
location
warszawa, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
6-12 miesięcy

job type
praca stała
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
równoważny

contact

patrycja barańska+48 693470346
reference number
/284/05/2019/PB - 58465

job description

Chcesz pracować z ludźmi i rozwijać się w obsłudze klienta?Jesteś osobą optymistyczną i pełną energii? Zadania administracyjne są dla Ciebie ciekawe, a kontakt z klientem przyjemnością? Szukamy właśnie Ciebie na stanowisko:

Specjalista ds. administracji w Dziale Obsługi Klienta

oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie (umowa na zastępstwo 1,5 roku),
  • Wynagrodzenie zasadnicze + bonusy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Pracę w młodym zespole,
  • Szkolenia i niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju,
  • Udział w ciekawych projektach.

zadania

  • Obsługa klienta i rozwiązywanie bieżących zgłoszeń,
  • Korespondencja mailowa i telefoniczna z klientami,
  • Monitorowanie oraz realizacja otwartych zgłoszeń i zamówień,
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy,
  • Wprowadzanie danych do systemu,
  • Kontrola nad obiegiem dokumentów i weryfikacja ich jakości i kompletności,
  • Współpraca z innymi działami organizacji,
  • Raportowanie.

oczekujemy

  • Rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywnego języka angielskiego (B2),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • Elastyczności i otwartości,
  • Umiejętności pracy w młodym i dynamicznym zespole.