specjalista ds. administracyjnych z językiem ukraińskim, wrocław

posted
location
wrocław, dolnośląskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Administracja, Obsługa techniczna
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

sylwia bielas+48 605124996
reference number
/506/07/2020/SB - 64789

job description

Szukasz pracy? Obecnie dla naszego klienta, lidera w branży AGD poszukujemy kandydata na stanowisko : Specjalista ds. administracyjnych z jęz. ukraińskim.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią oraz pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w międzynarodowej korporacji
  • umowa o pracę na zastępstwo
  • możliwość pracy w wyjątkowym zespole zbudowanym z ludzi z pasją i ogromną dawką pozytywnej energii :)

zadania

  • zapewnienie bieżącego wsparcia w procesie komunikacji między przełożonymi a pracownikami ukraińskojęzycznymi
  • wsparcie Koordynatora ds Współpracy z Agencjami Pracy Tymczasowej w codziennym kontakcie z Agencjami oraz pracownikami
  • pomoc pracownikom produkcyjnym w codziennych obowiązkach poprzez tłumaczenie niezrozumiałych zwrotów technicznych
  • wsparcie Działu Personalnego oraz innych działów wspierających produkcję w tłumaczeniu dokumentów na język ukraiński
  • organizacja szkoleń BHP

oczekujemy

  • bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego oraz polskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność tłumaczenia symultanicznego
  • zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej
  • wysoce rozwiniętych zdolności interpersonalnych (rozwiązywanie problemów, komunikatywność) oraz bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Zainteresowane osoby prosimy o wysłane CV za pomocą formularza. Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.