specjalista ds. bezpieczeństwa it, katowice

job type

experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Technologie informatyczne (IT)
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

marta magierowska+48 667800969
reference number
/360/10/2020/MM - 66176

job description

rozglądasz się za nowymi wyzwaniami zawodowymi?

obszar Security nie ma przed Tobą tajemnic?

nie czekaj, aplikuj!

oferujemy

• prywatna opieka medyczna

• karta MultiSport oraz ubezpieczenie grupowe

• kurs języka angielskiego

• budżet szkoleniowy

zadania

· prowadzenie szkoleń na temat bezpieczeństwa informacji i systemów dla pracowników i współpracowników

· prowadzenie audytów bezpieczeństwa systemów (również we współpracy z firmami zewnętrznymi), sieci i aplikacji

· tworzenie raportów oraz rekomendacji związanych z obszarem bezpieczeństwa IT

· utrzymywanie dokumentacji

· współpraca z audytorami zewnętrznymi i inspektorem danych osobowych.

oczekujemy

· wiedza z obszaru bezpieczeństwa IT (warunek konieczny)

· doświadczenie w zakresie zagadnień ISO 27001 oraz RODO

· dbałość o realizację wymogów prawnych

· znajomość praktycznych aspektów infrastruktury sieciowej i serwerowej (Linux/Windows)