specjalista ds. gospodarki materiałowej i planowania, lublin

posted
location
lublin, lubelskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Inne
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

karolina węgorowska+48 501 327 937
reference number
/281/05/2020/KW - 63781

job description

Gospodarka materiałowa, planowanie zasobów pod produkcję - brzmi znajomo? Środowisko międzynarodowe, szkolenia w Niemczech, nowa fabryka w Lublinie, nowe miejsce, nowi ludzie - brzmi ciekawie? Aplikuj na stanowisko specjalisty ds. gospodarki materiałowej i planowania w nowej fabryce w Lublinie.

oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie (30 lokalizacji na całym świecie)
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z procedur i zaawansowanych programów
  • udział w tworzeniu zespołu
  • perspektywę objęcia stanowiska managerskiego

zadania

  •   uczestnictwo w realizacji projektów uruchomień produkcji i wdrożenia systemu ERP (SAP)
  •   planowanie produkcji i procesowanie zleceń produkcyjnych
  •   zarządzanie gospodarką magazynową
  •   zamawianie materiałów produkcyjnych
  • zapewnienie efektywności i zgodności operacji ERP (inwentaryzacja roczna i cykliczna)
  •   współpraca z centrum dystrybucyjnym (S&OP)

oczekujemy

  •      znajomości zagadnień z obszaru gospodarki materiałowej i planowania (mile widziane APICS)
  •      doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym w środowisku międzynarodowym
  •      doświadczenia w koordynacji pracy różnych osób/działów (produkcja, magazyn, jakość, itp.)
  •     swobodnej znajomości języka angielskiego (znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  •      dużej biegłości w pracy z systemem ERP (preferowany SAP) – doświadczenie przy wdrożeniach lub optymalizacji
  •     znajomości MS Office (mile widziana również znajomość MS Access) - zdolności analityczne, praca z danymi
  •      gotowości do wyjazdów służbowych (sporadycznie)
  • pewności siebie, chęci rozwoju, otwartości na nowe wyzwania, dobrej samoorganizacji