specjalista ds. kadr i płac, dobrzeń wielki

location
dobrzeń wielki, opolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Finanse, Ekonomia
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

magdalena kucharczyk+48 605 264 417
reference number
/167/09/2019/MK - 60458

job description

Międzynarodowa firma poszukuje specjalistów z obszaru kadr i płac.

Dołącz do zespołu i zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • laptop, telefon, elastyczny czas pracy, opieka medyczna, karta sportowa
  • pracę w środowisku eksperckim

zadania

  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń oraz zapewnienie ich zgodności z przepisami prawa pracy, przepisami podatkowymi oraz ubezpieczeń społecznych
  • sporządzanie sprawozdań oraz deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS)
  • monitorowanie i zapewnienie zgodności dokumentacji kadrowej i płacowej ze zmieniającymi się przepisami prawa pracy
  • współpraca z instytucjami publicznymi w tym prowadzenie dokumentacji związanej z zajęciami komorniczymi, naliczanie potrąceń z wynagrodzeń i zasiłków
  • sporządzanie zaświadczeń z zakresu wynagrodzeń, w tym RP-7, Z-3
  • tworzenie i aktualizacja procedur dotyczących procesu wynagrodzeń, w tym wdrażanie i testowanie nowych procesów

oczekujemy

  • praktyczna umiejętność naliczania wynagrodzeń oraz bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
  • minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze płac i kadr w dużej organizacji
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność w działaniu
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność określania priorytetów
  • znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem