specjalista ds. kadr i płac, poznań

location
poznań, wielkopolskie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Zarządzanie zasobami ludzkimi
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

gabriela majchrzak+48 607402900
reference number
/155/12/2019/GMmarta - 61818

job description

Dla naszego klienta, biura rachunkowego położonego w doskonale skomunikowanej dzielnicy Poznania, poszukujemy specjalisty ds. kadr i płac.

Jeśli poszukujesz możliwości rozwoju na samodzielnym stanowisku, posiadasz wiedzę i doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo-płacowej - aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w biurze rachunkowym
  • atrakcyjny pakiet premiowy
  • szkolenia dokształcające
  • pełną samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków,
  • elastyczne godziny pracy, w tym możliwość pracy zdalnej
  • bogaty pakiet benefitów

zadania

  • prowadzenie akt osobowych pracowników oraz naliczanie ich świadczeń
  • naliczanie i sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • sporządzanie raportów do ZUS, US oraz PFRON

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w rozliczaniu mniejszych firm, wobec ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych, prowadzenie akt osobowych
  • znajomość systemu Comarch ERP Optima
  • obsługa programu Płatnik
  • dobrej znajomości języka angielskie oraz mile widziany język niemiecki
  • umiejętność organizacji czasu pracy, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu obliczeń