specjalista ds. kadr i płac, warszawa

job type
praca stała
salary
5,500 - 6,000 PLN / M-C

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy
salary

job type
praca stała
job category
Zarządzanie zasobami ludzkimi
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

aneta łyszkowicz+48 697 581 378
reference number
/72/10/2019/AŁ - 60862

job description

Dołącz do polskiej, prężnie rozwijającej się firmy. Nasz klient to unikalny koncept, rozwijający sieć franczyzową na rynku m.in. Polski, Niemiec, Luksemburga, Słowacji, Wielkiej Brytanii oraz Francji. W związku z rozwojem poszukujemy współpracownika na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac.

oferujemy

  • możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku
  • konkurencyjne wynagrodzenie na poziomie 5500 - 6000 PLN brutto
  • dużą elastyczność - możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • stabilne zatrudnienie
  • rewelacyjną atmosferę pracy :)

zadania

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa 40 -50 pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień, absencji
  • rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń
  • przygotowywanie umów oraz dokumentacji dotyczącej nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy oraz sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń BHP,
  • sporządzanie deklaracji US, ZUS, GUS, PFRON

oczekujemy

  • 2-3 lat doświadczenia na samodzielnym stawisku pracy
  • mile widziana znajomość programu Gratyfikant
  • niezależności i samodzielności w podejmowaniu decyzji
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych,
  • doskonałych zdolności organizacyjnych oraz planowania pracy