specjalista ds. koordynacji obsługi klienta, warszawa

location
warszawa, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
powyżej 24 miesięcy

job type
praca stała
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

adrianna fic+48 697 580 236
reference number
/106/11/2019/AF - 61381

job description

Czy Twoim żywiołem jest praca z klientem? Lubisz sytuacje, gdy musisz znaleźć odpowiednie rozwiązanie aby usprawnić lub przyspieszyć dany proces? Mówisz po angielsku i nasz SAPa? Jeśli tak - to oferta dla Ciebie!

oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie
  • Ubezpieczenie zdrowotne - Luxmed
  • System kafeteryjny do wyboru np. karta sportowa
  • Premia roczna
  • elastyczne godziny pracy
  • Rozwój – szkolenia; może brać udział w różnych dodatkowych projektach

zadania

  • Udział w tranzycji - wyjazdy służbowe do Belgii
  • Koordynacja i usprawnianie procesu zamówień
  • Znajdywanie i dopasowywanie rozwiązań do potrzeb klienta
  • Kontakt z klientami i dostawcami na region EMEA
  • Miesięczne i tygodniowe raportowanie do przełożonego

oczekujemy

  • dyspozycyjności do wyjazdów służbowych
  • znajomości programu SAP
  • doświadczenia w order management (min. 2/3 lata)
  • dużej samodzielności w działaniu oraz dojrzałości biznesowej