specjalista ds. likwidacji szkód z jęz. słoweńskim, warszawa

posted
location
warszawa, mazowieckie
job type
praca stała

job details

posted
vacancies
1
experience level
0-6 miesięcy

job type
praca stała
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
contract type
umowa o pracę
working time
pełen etat
work system
podstawowy

contact

patrycja trzcińska+48 +798462512
reference number
/108/11/2019/PT - 61382

job description

Płynnie posługujesz się językiem słoweńskim? Jesteś osobą zaradną, dobrze zorganizowaną i komunikatywną? Mamy dla Ciebie ofertę! Dla międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjno- ubezpieczeniowej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. likwidacji szkód.

oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9-17;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Szeroki pakiet szkoleń umożliwiający rozwój kompetencji;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.

zadania

  • Obsługa połączeń telefonicznych w zakresie likwidacji szkód w jęz. słoweńskim;
  • Weryfikacja poprawności danych ubezpieczonych pojazdów;
  • Wsparcie w zakresie wykonywania tłumaczeń z/na język słoweński;
  • Wsparcie sprzedażowe dealerów;
  • Wydawanie, przyjmowanie i rozliczanie dokumentów ubezpieczeniowych z dealerami i zakładami ubezpieczeń/help desk.

oczekujemy

  • Biegłej znajomości jęz. słoweńskiego;
  • Bardzo dobrej znajomości jęz. polskiego;
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • Dobrej organizacji pracy, rzetelności oraz umiejętności ustalania priorytetów.